KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13546123
nr 1354 6123
Harald Skogsberg
(1889-1980), Sverige
Ungkarles Lusse. Signerad, daterad -39. Blandteknik, 23x28 cm
Harald Skogsberg, svensk bildkonstnär född 1889, död 1980.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:38:33
19/10 18:39:12
Harald Skogsberg
Läs mer om Harald Skogsberg